телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

10.11.2021 на базі нейрохірургічного відділяння КНП «ХОКЛ» ХОР була проведена складна операція з приводу поєднананої краніо-фаціальної деформації, яка спричинена невірно консолідованими переломами кісток обличчя та черепу. Хвора отримала травму в результаті ДТП близько місяця тому. У зв‘язку із тяжкістю стану оперативне втручання не було проведено в більш ранні строки. Для проведення операції пацієнтку було доставлено із м.Черкаси.

У складі бригади із 2 нейрохірургів (Леонтьєв О.Ю. зав. відділенням, Журавльов О.Ф. лікар-нейрохірург) і 2 щелепно-лицевих хірургів (Товстокорий О.О. зав. відділенням, Долобан С.В. лікар-стоматолог-хірург) було проведено остеотомію кісткових фрагментів лобної кістки, носо-решітчастого комплексу, лівого вилицеорбітального комплексу, які були фіксовані до вірного анатомічного стану титановими пластинами. Також проведено ендопротезування кісткового дна лівої очниці та остеотомію верхньої щелепи.

В результаті операції пацієнтці відновлено анатомічну форму обличчя та її фізіологічний прикус.

 

Теги: