11.11.21 на базі центру інтервенційної радіології КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР було виконано чергове складне оперативне втручання - повторне стентування підключичної артерії паціентці з хворобою Такаясу (хронічний неспецифічний аортоартеріїт - захворювання при якому вражаються судини, частіше всього це аорта та артерії верхніх кінцівок, сонні артерії), у якої діагностована критична ішемія правої руки та виражений больовий синдром.

Був імплантований стент зі спеціальним лікувальним покриттям та повністю відновлений магістральний кровоток у кінцівці. Наразі пацієнтка почувається добре та виписана до дому. Операція проводилась за участі лікаря Цогоєва Ю.Ю., (м. Одеса) та лікарями центру (Боляновський І.І., Фісун Д.Ю., Степанюк Д.А.) Колектив відділення серцево-судинної хірургії дякує нашому колезі за вдалу співпрацю.