Сьогодні, 24 грудня 2021 р., на території КНП “Херсонська обласна клінічна лікарня” ХОР відбувся благідний ярмарок.
Директор обласної лікарні Віктор Короленко привітав усіх присутніх із прийдешніми святами та закликав долучитися до благодійної справи - зібрати кошти для вихованців Олешківського будинку-інтернату. Адже, напередодні Новорічних свят усі чекають на диво, особливо дітки позбавлені батьківської любові та тепла.

Весь персонал лікарні об'єднався аби створити атмосферу казкового зимового свята та підтримати благодійну ініціативу. ❄️❄️❄️🎄☃️

До благодійного ярмароку долучилися перший заступник голови обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський, народні депутати України Вікторія Вагнєр, Павло Півліш, депутати обласної ради Світлана Межерицька, Павло Александров, Олександр Співаковський, перший заступник голови ОДА Андрій Шибаєв, заступник голови ОДА Микола Якименко, голова Херсонської РДА Михайло Линецький.

Усі відділення лікарні прийняли участь у підготовці смаколиків для ярмарки. Найкреативніші відділення відзначено грамотами та подяками.