Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Наприкінці лютого 2014 року у нейрохірургічному відділенні Херсонської обласної клінічної лікарні (завідувач кмн Леонтьєв О.Ю.) успішно виконано операцію хворому з великою пухлиною головного мозку.

Особливістю даного клінічного випадку було не лише великий розмір пухлини (3х6х7см), але і її проростання у мозолисте тіло та протилежну півкулю мозку. У хворого, не дивлячись на великі розміри пухлини (яку було виявлено при МРТ в умовах обласної лікарні), відзначалися лише незначні мовні порушення, несиметричність сухожильних рефлексів, порушення координації.

Після проведеної ретельної передопераційної підготовки хворому здійснено операцію: кістково-пластичну трепанацію та мікрохірургічне видалення пухлини лівої лобової частки. Пухлину, що проростала мозолисте тіло і протилежну півкулю, вилучено в повному обсязі. Після операції стан хворого був стабільний, відзначалася позитивна динаміка у вигляді зменшення мовних порушень. На контрольній  МРТ головного мозку було підтверджено тотальне  видалення пухлини головного мозку.

Після зняття швів, хворий виписаний під спостереження невропатолога і онколога за місцем проживання з подальшими рекомендаціями. 


На фото завідуючий відділенням Леонтьєв О.Ю. разом 
із лікарем нейрохірургом Малишенко М.П.

Завідуючий нейрохірургічним відділенням Леонтьєв О.Ю. також повідомив, що раніше хворі з такими розмірами та локалізаціями пухлин для операції направлялися до НДІ м. Київ (і до речі - операції не завжди виконувалися із-за їх складності). 

Даний випадок яскраво  свідчить про зростання майстерності наших нейрохірургів та наближення високоспеціалізованої медичної допомоги для мешканців області!

Ми працюємо для Вас!

 

Теги: