Незважаючи на недостатнє фінансування галузі у Херсонській обласній клінічній лікарні вживаються заходи щодо оновлення матеріально-технічної бази закладу, поліпшення умов для хворих.

Так, у березні 2014 року для нейрохірургічного відділення було придбано 10 функціональних ліжок з матрацами для них. Перед цим для відділення було придбано  5 протипролежневих матрасів.

На думку завідувача відділенням Леонтьєва О.Ю. така ініціатива адміністрації лікарні дуже і дуже корисна, адже у відділенні перебувають хворі з дуже складними ураженнями як головного так і спинного мозку. Щорічно у відділені отримують відновне лікування до 40 хворих із складними ураженнями хребта, для яких дуже важливо уникнути появи пролежнів. Функціональні ліжка дозволяють раніше застосовувати реабілітаційні заходи і попереджати гіпостатичні ускладнення.

Хворі і медичний персонал відділення дуже задоволені новим придбанням.

Ми працюємо для Вас!