Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

05 грудня 2014 року на базі Херсонської обласної клінічної лікарні було організовано і вперше проведено он-лайн відеоконференцію, присвячену актуальним питанням хірургічної тактики та анестезіологічного забезпечення при найбільш поширених нейрохірургічних операціях.

«Телеміст» зв’язав Херсонську обласну клінічну лікарню та Київський інститут нейрохірургії.

 

Херсонську медичну спільноту було представлено колективом нейрохірургів та анестезіологів обласної  клінічної лікарні, анестезіологів та хірургів, які відповідають за нейротравму в міських та районних лікарнях області.

На другому боці телемосту були завідувач кафедрою нейрохірургії НМАПО, член кореспондент НАМПУ, професор Микола Єфремович Поліщук, анестезіолог вищої категорії, кмн Анатолій Олександрович Короткоручко, а також лікарі-нейрохірурги різних клінік НДІ нейрохірургії України.

Ведучим відеоконференції був завідувач  нейрохірургічним відділенням ХОКЛ, к.м.н. Леонтьєв О.Ю. 

  

Підчас конференції лікарі мали можливість обговорити актуальні та проблемні питання, що стосуються оперативних методик та особливостей наркозу при нейрохірургічних операціях з приводу ЧМТ, пухлин головного мозку, судинних аномалій та ін. Науковці та лікарі-практики  поділилися з присутніми власним досвідом. Окремі питання навіть викликали дискусію між фахівцями з обох боків телемосту.

Наразі ми можемо впевнено сказати, що конференція досягла своєї мети, і продемонструвала можливість і необхідність розвитку такого сучасного напрямку, як телемедицина.

Ми впевнені, що проведення відеоконференцій повинно стати регулярною практикою в сучасних клініках. Цей захід необхідно  поширити і на районні лікарні, з метою отримання на місцях консультацій обласних фахівців у реальному часі, та можливості спілкуватися з колегами з усього світу.

 

   
   питання із залу

 

 

 

 

 

Теги: