Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Використання у галузі охорони здоров’я сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій, зокрема телемедицини, підвищує ефективність надання медичної допомоги та робить її більш доступною для населення України.

21 січня 2015 року у Херсонській обласній клінічній лікарні вперше проведено консиліум у режимі он-лайн. Можливості швидкісного каналу Інтернету, яким забезпечено лікарню, дозволили оперативно провести дистанційне обговорення складного випадку, який виник у фахівців нейрохірургічного відділення лікарні. 

 

Консультацію надав видатній вчений  - професор, дмн, завідувач кафедри неврології та нейрохірургії Одеської національної медичної академії НАМН України Сон Анатолій Сергійович.

 

 

Розповідає завідувач нейрохірургічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні Леонтьєв Олексій Юрійович:

«Застосування можливостей Всесвітньої мережі Інтернет та швидкісних каналів передачі даних створює якісно нові умови для комунікацій між спеціалістами та науковцями, як в Україні, так і за кордоном. В таких умовах відстань вже не є критичною перешкодою, що впливає на сам факт консультування або обговорення клінічного випадку. Все  це надає можливість з одного боку значно прискорити процес консультування за рахунок зменшення часу на отримання консультантом необхідної та достатньої інформації про пацієнта та його захворювання, з іншого – розширити спектр консультантів за рахунок дистанційного залучення спеціалістів із інших, територіально віддалених медичних закладів.

 

У нашому випадку стан хворого не дозволяв направити його до інституту. Залишалося або спрямовувати рідних пацієнта з медичними документами до консультантів в інше місто або запрошувати консультанта до нас. Усе це вимагало затрат не лише коштів, але і часу – самого важливого фактору у лікуванні. Тому телемедичний зв’язок надав нам можливість відправити необхідну  інформацію про пацієнта (не порушуючи його прав), у т.ч. дані комп’ютерних обстежень, до консультанта, і оперативно провести консиліум в режимі он-лайн з одним з провідних фахівців у нашій галузі  - професором Соном Анатолієм Сергійовичем.  Усі члени консиліуму мали можливість задати запитання професору і отримали кваліфіковані відповіді. Завдяки цьому невідкладно було прийнято остаточне рішення. У виграші усі – і лікарі і пацієнт!».

 

Шановні колеги! Якщо у Вас виникла необхідність телеконсультації фахівців Херсонської обласної клінічної лікарні, пропонуємо звертатися на електронну адресу: oblhospital@ukr.net

 

 

Теги: