Адміністрацією нашої лікарні 4 березня 2015 року був організований святковий концерт-привітання всім жінкам колективу ХОКЛ з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня.

В концерті прийняли участь по-справжньому талановиті співробітники відділень лікарні, ансамбль лікарні « Климентина» та наші друзі: артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша, студенти факультету Культури та мистецтв Херсонського державного Університету та студенти Херсонського базового медичного коледжу.

Свято пройшло у яскравій та водночас дуже теплій дружній атмосфері. Підчас концерту прозвучали привітання колективу  головного лікаря ХОКЛ Клименко В.Л., всі учасники концерту отримали святкові подарунки.