05 - 06 вересня 2015 року на березі Чорного моря, на території оздоровчого комплексу "Прибережний" відбулася IX обласна Спартакіада медиків Херсонщини, у якій прийняла участь і згуртована, як завжди, команда Херсонської обласної клінічної лікарні. Разом із спортсменами команду нашої лікарні представляли заступник головного лікаря з медчастини Полюх І. І. та голова профспілкового комітету Татаринова Т.Л.

Змагання проводилися з шести видів спорту : шахи, шашки, настільний теніс, біг, стрибки в довжину, міні-футбол.

Обласна спартакіада медиків вперше зібрала рекордну кількість учасників: біля 500 працівників галузі охорони здоров’я, які захищали спортивну честь 37 – ми закладів охорони здоров’я Херсонської області.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко, голова обласного ФСТ "Спартак" Олександр Маломуж, заступник голови обласної міжгалузевої профспілкової ради Людмила Бігун, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Микола Гайдученко.

Наприкінці змагань завітали гості: голова херсонської ОДА Андрій Путілов та народний депутат Андрій Гордєєв. Очільник області спілкувався як з керівниками лікарень так і з спортсменами – медиками , відзначивши що медична спільнота вміє не тільки якісно працювати, але й на власному прикладі пропагує здоровий спосіб життя.

У загальному заліку --  наша команда зайняла почесне 4-те місце серед 16-ох команд своєї групи.

Найкращі результати:

1 місце у групових змаганнях з настольного тенісу серед чоловіків зайняв Ганенко А.

2 місце у групових змаганнях з шахмат серед чоловіків зайняв Ворона В.

2 місце у групових  змаганнях з шашок серед жінок зайняла Василькова О.

3 місце у групових змаганнях з настольного тенісу серед жінок зайняла Зінченко Н.

4 місце у групових легкоатлетичних змаганнях серед чоловіків зайняв Колнагоров В.

7 місце у груповому футбольному турнірі зайняла команда ХОКЛ

7 місце у групових легкоатлетичних змаганнях серед жінок зайняла Винарчик О.

7 місце у групових змаганнях з шашок серед чоловіків зайняв Жураковський В.

7 місце у групових змаганнях з шахмат серед жінок зайняла Мякінькова В.

Наші найпалкіші  вітання та подяка всім, хто захищав честь  Херсонської обласної клінічної лікарні !

Так тримати!