Розширена ініціатива "Лікарня, доброзичлива до дитини" в Україні впроваджується вже близько 10 років. ЇЇ головна мета-аби понад 90% лікарень усієї країни відповідали визначеними спеціалістами критеріям.

Вперше статус "Лікарня,доброзичлива до дитини" тут отримали в 2008році. Востаннє національний експерт з акредитації медичних закладів перевіряв лікарню у вересні цього року. За результатами моніторингу ХОКЛ підтвердила свій статус "Лікарня, доброзичлива до дитини". Відтак, жінки, які народжують в ХОКЛ, можуть бути впевнені у високому професіоналізмі медичних працівників, використанні сучасних акушерських технологій та комфортних умовах під ча перебування у стаціонарі.