28 квітня 2017р. у  великій залі Будинку Профспілок проходив V обласний конкурс художньої самодіяльності працівників  охорони здоров’я Херсонської області.

Херсонська обласна клінічна лікарня приймала участь в конкурсі  по всім номінаціям:

• Гра на музичних інструментах

Панченко Оляна Валеріївна, лікар-інтерн - анестезіолог – гра на гітарі, авторська композиція «Крок» - посіла перше місце. Премія Обкома профспілки 800 гривень.

• Вокал

Руденко Вікторія Миколаївна, сестра медична поліклінічного відділення – «Let my people go» - посіла друге місце. Премія Обкома профспілки 500 гривень.

• Хореографічний жанр

Кожевникова Ірина Анатоліївна, лікар стоматолог поліклінічного відділення  «Танок шутка» - посіла третє місце. Премія Обкома профспілки 300 гривень.

• Оригінальний жанр

Остра Лідія Олексіївна, керівник служби променевої діагностики – авторський вірш «Надзвичайна професія» - нагороджена Дипломом за виконання авторського твору.

Група підтримки лікарні відзначена солодощами за активну участь.

Голова ППО                                              Т.Л. Татарінова