Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

16.02.2018 року на базі ХОКЛ відбувся візит провідних спеціалістів ДП «Інститут серця МОЗ України» на чолі з директором центру професором Тодуровим Б.М. Протягом візиту було проведено лекцію для лікарів ХОКЛ з актуальних питань кардіохіургії. Проведено декілька зустрічей з керівниками лікувальних закладів регіону, на яких говорилось про сучасні проблеми надання кардіохірургічної допомоги населенню Херсонщини.

Профессор Тодуров Б.М. на базі відділення серцево-судинної хірургії провів майстер клас. Сумісно з лікарями ХОКЛ було виконано оперативне втручання з  одночасного протезування мітрального та аортального клапану. Операція пройшла успішно, хвора переведена з реанімаційного відділення до відділення серцево-судинної хірургії. Протягом проведення майстер класу проф. Тодуров Б.М. відповів на численні запитання Херсонських кардіохірургів.

Також співробітниками інституту було проконсультовано 65 мешканців Херсонського регіону з захворюваннями серця, які потребують хірургічних втручань. Частина хворих направлена для подальшого лікування в інститут.

Теги: