Щорічно 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006.

У 2018 році Всесвітній день охорони праці відзначатиметься під гаслом – «Захищене і здорове покоління».

З метою організації та проведення Всесвітнього дня охорони праці та на виконання наказу головного лікаря від 24 квітня 2018 року №228 «Про проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці» у лікарні проведено вікторину між відділеннями на тему «Охорона та безпека праці у закладах охорони здоров’я». За підсумками Вікторини визначено переможців:

• 1 місце посіла Ордеха Альона Володимирівна – старша медична сестра отоларінгологічного відділення;

• 2 місце було віддано Сейдалієвій Зінаїді Дмитрівні – старшій медичній сестрі ревмокардіологічного відділення;

• за 3 місце нагороджено Вяткіну Наталію Борисівну – старшу медичну сестру Центру діагностики.

Усі переможці отримали Дипломи від профспілкової організації.