Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

8 червня 2018 року у м. Гола Пристань на території  КП «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулося відкриття сателітного районного відділення амбулаторного гемодіалізу центру нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні.

У відділенні встановлена сучасна система водопідготовки та п'ять апаратів «штучна нирка» фірми «Fresenius» для проведення процедур гемодіафільтрації.

Відділення обслуговуватиме хворих Голопристанського, Олешківського, Каланчацького та Скадовського районів. Максимальна потужність відділення у режимі 2-х змінної роботи 6 днів на тиждень складає 20 пацієнтів з хронічною хворобою нирок V стадії, але цю кількість планується збільшити до 40-ка.

 

Після урочистої частини завідуюча обласним центром нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні Олена Голуб провела для гостей оглядову екскурсію приміщенням гемодіалізу.

Планується, що відділення амбулаторного гемодіалізу центру нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні у Голій Пристані розпочне прийом пацієнтів за місяць, після завершення всіх організаційно-технічних робіт.

Теги: