З 25.06 по 27.07 у Херсонській обласній клінічній лікарні проходить плановий цикл лекцій, семінарів та консультацій з охорони праці, пожежної, електробезпеки та гігієни праці. Цикл проводиться для посадових осіб, які раз на три роки проходять навчання та перевірку знань під керівництвом провідного інженера з охорони праці Босака О.В. та провідного фахів.

Відповідно до чинного законодавства, державних стандартів, нормативних актів в сфері безпеки праці та пожежної безпеки в лікарні впроваджуються заходи, щодо підвищення кваліфікації співробітників у цих важливих аспектах функціонування лікарні. Впроваджується нова «сигнальна» система з розміщення відповідних знаків та планів евакуації відповідних до сучасних вимог. Проводяться перевірки та тренування у структурних підрозділах лікарні.

Також у цикл лекцій входять заняття з надання невідкладної допомоги постраждалим в наслідок отримання травм на «виробництві». Заняття проводять практикуючі лікарі відділення РІТ (реанімації та інтенсивної терапії) з багаторічним стажем роботи в умовах «політравми».