Нещодавно, а саме 24 серпня, відбулася вагома подія для всієї обласної лікарні. Свій 70 ювілей відсвяткував Головний Лікар Херсонської обласної клінічної лікарні Клименко Віктор Леонідович.

Віктор Леонідович вже понад двадцять років обіймає посаду головного лікаря, за цей час лікарня пройшла значний шлях модернізацій та вдосконалення, пролікована незліченна кількість хворих, зрощено не один десяток висококваліфікованих лікарів. Під керівництвом Віктора Леонідовича лікарня процвітає і сьогодні, купується нове обладнання, підвищується рівень медперсоналу постійно зростає якість надаваємої медичної допомоги населенню області.

Не залишився осторонь від поздоровлень і адміністрація області.

Привітали Віктора Леонідовича, Губернатор області Гордєєв Андрій Анатолійович, Голова Херсонської обл. ради Мангер Владислав Миколайович разом із заступником Рукавішніковою Оксаною Олександрівною.

Від усього серця бажаємо Вам шановний Віктор Леонідович насамперед міцного здоров’я та багато років життя!