В лікарню було куплено і введено в експлуатацію два стерилізатора парових M1-ST напівавтомата з вакуумною сушкою, призначених для стерилізації водяним насиченим паром під тиском виробів медичного призначення, хірургічних інструментів, лабораторного посуду зі скла, лігатурних шовних матеріалів, текстильних виробів і іншого медичного приладдя, впливу пара на які не викликає зміни їх функціональних властивостей.

Після стерилізації медичні матеріали підлягають вакуумної сушки в стерилізаційній камері. Простий і зручний в експлуатації, економічний і найголовніше - безпечний для навколишнього середовища.