В КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР 22 листопада 2019 року заступником директора з хірургічної допомоги Гаран Є. Г. була проведена лікарська конференція на тему: «Сучасні діагностичні та лікувальні технології, які запроваджені у 2019 році»

Своїми новаціями поділились:

• Заступник директора з поліклінічної допомоги Бірючевська Н. Є. про автоматизацію робочих місць лікарів з програмним забезпеченням Dr.Eleks та впровадженням онлайн запису пацієнтів на прийом до лікаря.

• Завідувач відділенням УЗД Войтков Валерій Володимирович про оновлення матеріально-технічного устаткування лікарні. Адміністрація лікарні придбала два сучасних апарати ультразвукової діагностики LOGIQ P7 та один УЗ-сканер LOGIQ F

• Також придбано адміністрацією лікарні спеціальне устаткування призначене для проведення пункційних біопсій паренхіматозних органів під контролем УЗ, для сканера LOGIQ P7,

• В.о. завідувача ендоскопічного відділення Клінцов Юрій про придбання адміністрацією лікарні фіброгастроскопа,  який завдяки своїй мобільності може бути використаний поза відділенням

• Завідувач лабораторії Кравченко О.А. про придбання високопродуктивного автоматичного аналізатора гемостазу;

Аналізатор для визначення рівня глюкози і лактату в крові, плазмі або сиворотці крові.

• Завідувач акушерського відділення Березняк О.М. про придбання обладнання для моніторингу новонароджених.

П/П

Назва обладнання

Скільки разів обладнання використовувалось

Пристрій неонатальний для фототерапії та обігріву (реанімаційний стіл)

І – 56 новонароджених дітей

ІІ – 41 новонароджена дитина

Лампа фототерапії

І – 919 годин експлуатації

ІІ – 902 години експлуатації

Монітор пацієнта «Біомед»

І – 123  новонароджених дитини

ІІ – 85  новонароджених дітей

Монітор пацієнта ЮМ - 300

46  новонароджених дітей

Інкубатор для новонароджених

І – 22 дитини

ІІ – 18 дітей

Завідувач серцево-судинної хірургії Спірін Ю.С. про впровадження нових технологій за допомогою нового обладнання:

• Багатошприцевий дозатор
  • Термоматрац
  • Оновлений інструментарій
  • Стабілізатор міокарда «Октопус»

Завідувач хірургічним відділення Пятигорець В.О. про нові технології діагностики та лікування хірургічної патології. Створений центр мініінвазивної хірургіїЕндоскопічні методики лікування патології панкреатобіліарної області.

Лапароскопічні лікування холедохолітіазу

Ефективність шляхом етапної комбінації декількох нових технологій