Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

2 січня 2019 року після тривалої боротьби з недугою нас покинув видатний ортопед-травматолог, турботливий чоловік і батько, надійний друг і неперевершений наставник Яремченко Олег Юрійович.

Заслужений лікар України Яремченко О.Ю. народився 19 листопада 1961 р. і, практично, все своє життя провів в Херсоні. У 1984 р. закінчив Кримський державний медичний інститут. Починаючи з 2002 р., Олег Юрійович був завідувачем ортопедо-травматологічного відділення Херсонської обласної лікарні, мав вищу кваліфікаційну категорію, був головним позаштатним ортопедом-травматологом  Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної держадміністрації.

 До останнього дня життя Олег Юрійович демонстрував, наскільки дух людини може бути сильніший за тіло - більшість колег не здогадувалося про хворобу. Раптовість цієї втрати ми відчуваємо досі...

Яремченко О.Ю.  зробив значний внесок до практичної медицини: особисто розробив декілька оперативних доступів до шийного відділу хребта, стопи, є автором більше 20 методичних рекомендацій та 30 інформаційних листків для лікарів ортопедів-травматологів та лікарів других спеціальностей. З 2003 р. - член правління Української асоціації ортопедів-травматологів, член Міжнародної асоціації малоінвазивної та інструментальної хірургії хребта.

Під його керівництвом в області впроваджені ендоскопічні та фіксаційні втручання на хребті, артроскопічні втручання, ендопротезування великих суглобів, блокуючий остеосинтез та багато іншого. У 2006 р.вперше на півдні України за його участю було впроваджено метод пункційної вертебропластики та кіфопластики.

Талановитий керівник, вимогливий до себе і підлеглих, Олег Юрійович залишив після себе колосальну спадщину - високотехнологічні оперативні втручання, кваліфіковані кадри та, взагалі, європейську якість ортопедичної допомоги у своєму відділенні.

Указом Президента України від 16 січня 2009 року йому було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». Це як раз той випадок, коли почесне звання повністю відповідає реальному стану справ - Олег Юрійович підняв ортопедію-травматологію Херсонської області на принципово новий рівень.

Крім того, Яремченко О.Ю. був відзначений грамотою МОЗ України (2004 р.); бувстипендіатом обласної стипендії в галузі охорони здоров'я (2008 р.); отримав «Знак пошани» від Національної медичної палати України (2017 р.), неодноразово нагороджувався грамотами обласної ради, облдержадміністрації, чисельними подяками.

Ми сумуємо і, разом з тим, пишаємося тобою - за своє життя ти зробив неймовірно багато, допоміг  тисячам і поліпшив життя десяткам тисяч. Спи спокійно, Лікарю!

Теги: