Як вже відомо, нещодавно Херсонський регіон приєднався до Всеукраїнського проекту з питань трансплантації органів та тканин. Проект розраховано на декілька років, але в його реалізації провідне місце займають погляди пересічних громадян регіону. Бо саме від їх громадської позиції залежить можливість його реалізації.

Сьогодні в КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР сталося важлива подія для розвитку трансплантації в нашому регіоні. Мешканка м. Херсону добровільно заповнила заяву, щодо її згоди стати донором органів (серце, печінка та нирки) у разі встановлення їй діагнозу смерті мозку. З її слів вона сама перенесла в минулому клінічну смерть та протягом десяти діб знаходилась в комі в реанімаційному відділенні. Все обійшлось. Але ця подія змусила її кардинально переглянути своє життя. Тож після нетривалих консультацій зі спеціалістами нашої лікарні було прийнято рішення про заповнення заяви.
 Це є дійсно історичний факт для Херсонщини, який без сумніву позитивно вплине на подальше впровадження органної трансплантації.

Теги: