Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР щиро вітає Клименка Віктора Леонідовича директора закладу з нагородженням Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною»!

Хочеться наголосити, що завдяки професіоналізму Віктора Леонідовича, відповідальності та вірності обов’язку, поєднанню передових досягнень медичної науки зі щирою турботою про кожного пацієнт, мешканці Херсонської області отримують якісну медичну допомогу.

Вікторе Леонідовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, втілення задумів, натхнення та успіхів у непростій, але такій важливій і шляхетній справі! Ми щиро пишаємося Вами!