Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

В відділенні ультразвукової діагностики Центра Діагностики ХОКЛ в останні роки впроваджені методи ультразвукової діагностики суглобів. Метод УЗД, завдяки своїй інформативності, поряд з нешкідливістю, відносно низькою вартістю, має ряд переваг перед такими методами, як рентген дослідження, КТ і артроскопія, а саме - відсутність хірургічної травми (артроскопія) і впливу іонізуючого випромінювання (рентген, КТ). 

Кому і коли слід проходити УЗД суглобів:

• якщо є підозра на травматичне ,запальне та дегенеративне захворювання. У цих випадках УЗД покаже такі важливі діагностичні симптоми, як звуження суглобової щілини і зміни в хрящовій тканині з її потоншенням (що часто буває при остеоартрозі), зміни з боку кісткової тканини (дегенеративні процеси), стан сухожилля, зв'язок, м'язів і їх цілісність (при травмах), наявність рідини (випоту, крові) в порожнині суглобу, в суглобових сумках, стан підшкірно-жирової клітковини.
• щоб оцінити, наскільки успішно проходить лікування (проведення дослідження в динаміці);

В відділенні УЗД досліджують:

  • плечові суглоби;
  • ліктьові суглоби; 
  • гомілковоступневі  суглоби з суглобами стопи; 
  • колінні суглоби; 

У наступному році плануємо впровадити дослідження  променевозап′ястних суглобів з суглобами кисті.

Ці дослідження здійснюють лікарі Олійник О.В. (каб. 233) та Фетисова І.Ф.(каб. 238)

Для проходження дослідження необхідно направлення ортопеда-травматолога з попереднім клінічним діагнозом та обов’язковий запис  у реєстратурі - тел. (0552) 264565 та (0552) 496012

Теги: