телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Шановні мешканці Херсонської області!

Херсонська обласна клінічна лікарня впроваджує попередній електронний запис на консультацію до вузьких спеціалістів за направленням лікуючого лікаря за місцем проживання. Граничні терміни запису від 1 доби до 14 діб. При отриманні талону на прийом до лікаря необхідно мати:

  1. Документ, який підтверджує місце прописки
  2. Направлення лікуючого лікаря з результатами обстеження

В разі відсутності направлення на консультацію до лікарів, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 « Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах»  п.13 – платні.

Для запису до лікаря потрібно:

  • Натиснути на вільний час (зелений прямокутник) потрібного лікаря. Необхідного вам спеціаліста можливо знайти у полі пошуку «Спеціальність».
  • У вікні, що з’явилося, необхідно підтвердити свій вибір, натиснувши кнопку «ОК».
  • В наступному вікні потрібно заповнити всі поля відмічені зіркою (Прізвище; Ім’я; По батькові; Стать; Дата народження; Телефон; Email; Місто; Район; Вулиця; № будинку/кв.) українською мовою, та погодитися на обробку ваших персональних даних, натиснувши на відповідний квадрат. Потім натиснути «Зберегти». Якщо ви цього не зробите, ви не зможете отримати підтвердження про створення візиту, яке буде надіслано на електронну пошту, яку ви вказали у пункті «Email».
  • На вашу електрону пошту прийде лист, у якому буде зазначено час, лікар, та кабінет, на візит до якого ви записались. У вас буде вибір підтвердити візит, чи скасувати. Підтвердивши візит, вас буде перенаправлено на сайт, де отримаєте повідомлення про те, що «Ваш візит підтверджено». (Якщо візит не підтверджено, його скасування відбудеться автоматично, через 15 хвилин).
  • У поліклініці, на першому поверсі, в реєстратурі, зверніться у третє вікно (без черги), назвіть своє: Прізвище, Ім’я та По батькові; кабінет та час, та отримайте талон на прийом.

Теги: