телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

7 жовтня 2021 року в КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР був проведений семінар з представниками обласної лікарні та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області з приводу отримання, застосування та зберігання лікарських засобів та витратного матеріалу.

Детальніше: Проведений семінар спільно з Державною службою України з лікарських засобів та контролю за...

7 жовтня 2021 року в КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР проведено навчання з менеджменту гострого ішемічного інсульту, було обговорено порядок госпіталізації пацієнтів із підозрою на гострий мозковий інсульт бригадами екстреної медичної допомоги, вимоги до організації надання послуг пацієнтам.

Детальніше: Навчання з менеджменту гострого ішемічного інсульту
Від сьогодні усі заклади охорони здоров’я видають електронні лікарняні.
Тепер не потрібно бігати по різних установах зі стопкою паперів та стояти в чергах. Лікар ставить вам діагноз та оформляє медичний висновок у реєстрі.
 
Далі лікарняний потрапляє до Реєстру Пенсійного фонду і там формується лікарняний — це саме той документ, за яким нараховуються виплати. Також роботодавець зможе побачити ваш лікарняний на порталі ПФУ
 
 
Запрошуємо представників ЗМІ на власні очі побачити, як працює е-лікарняний.
 
У понеділок, 4 жовтня, о 13:00 у КНП "Херсонська обласна клінічна лікарня" ХОР (Ушакова, 67) відбудеться брифінг, участь в якому візьме заступник голови ОДА Павло Кулик, директор КНП “Херсонська обласна клінічна лікарня” Віктор Короленко, а також працівники медзакладу.
 
Під час заходу вони розкажуть про те, як працює е-лікарняний, а також нададуть відповіді на поставлені питання.
 
При собі обов’язково мати засоби індивідуального захисту (захисну маску).
 
 
 

На базі кардіологічного відділення КНП  «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР розпочата програма лікування важких форм серцевої недостатності, як етап до підготовки трансплантації серця, як єдиного методу лікування, що  дозволяє отримати хороші віддалені результати.   

Детальніше: ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ В ХЕРСОНІ – ПІДГОТОВКА ХВОРИХ ПОЧАЛАСЬ!

17.09.2021 вперше в Херсонській області проведено консультації хворих, які отримають хронічний гемодіаліз з метою визначення можливості проведення трансплантації нирки. Консультації проводились сумісно лікарями трансплантологами  КНП «Київська обласна клінічна лікарня» (к.мед.н. Загрийчук М.С.) та КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР (Спірін Ю.С., Муртазаев Е.Е., Грудецький В.В.).  Загалом проконсультовано 50 хворих – мешканців м. Херсон та області, які були відібрані на подальшу трансплантацію нирки. З кожним розроблено детальний план подальшої підготовки до операції.

Детальніше: ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ В ХЕРСОНІ – НАСТУПНИЙ КРОК!

Колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР щиро вітає директора закладу Короленка Віктора Миколайовича із отриманням високої нагороди - Грамоти Верховної Ради України "За заслуги перед Українським народом". Бажаємо Віктору Миколайовичу незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо народу України!

Детальніше: Грамота Верховної Ради України "За заслуги перед Українським народом"

В рамках проекту розвитку трансплантації в Херсонському регіоні на базі відділення серцево-судинної хірургії розпочав роботу реєстр хворих з тяжкими формами серцевої недостатності.

Детальніше: В лікарні створюють реєстр хворих в рамках проекту розвитку трансплатнації

25 серпня у рамках традиційного майстер класу  «Хірургічна профілактика інсульту», який проходив на базі відділення серцево-судинної хірургії КНП «ХОКЛ» ХОР сумісно з колега з м. Одеса були вперше в Херсоні були виконані дві унікальні операції.

Детальніше: Дві унікальні операції у відділенні серцево-судинної хірургії