телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

 

10 лютого 2014 року лікарі відділення серцево-судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні (завідувач кмн Сіпірін Ю.С.) взяли участь у майстер-класі з лазерної венектомії, який пройшов на базі центру лазерної та естетичної хірургії м Черкасс (керівник центру Горошко СВ). Протягом навчання наші фахівці (Спірін Ю.С., Арбузов В.І., Івашко Р.В. та Боляновський І.І.) виконали декілька операцій на венах з використанням сучасних лазерних технологій.

І вже 13 лютого 2014 року вперше у відділенні серцево-судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні наші фахівці застосували набутий досвід і виконали видалення варікозно розширенних вен нижніх кінцівок  за допомогою методики ендовенозної лазерної коагуляції.  Хвора страждала варикозною хворобою протягом 20 років. Операція пройшла успішно. 

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) на сьогоднішній день є найбільш повноцінною альтернативою традиційній операції. Ця методика завдячуючи особливостям лазерних технологій і широким можливостям комбінування з іншими методами лікування варикозного розширення вен дозволяє отримати швидкий і відмінний результат.

Принципова відмінність методики лазерної венектомії – це її малотравматичність (високий косметичний і лікувальний ефект, менший час втручання, відсутність больового синдрому), що дозволяє одночасно провести лікування варикозу на обох ногах.

 

Подальше впровадження методики дозволить значно покращити результати лікування варикозної хвороби, зменшити період находження хворих у лікарні та загальний період реабілітації.

В усьому світі доказано ефективність лазерного лікування варикозу, методика набуває все більшої популярності і в Україні. І серцево-судинні хірурги Херсонської обласної клінічної лікарні першими в регіоні розпочали запровадження цієї ефективної методики!

Додатково: пропонуємо подивитись відеоматеріал "Сучасні методи лікування варікозного захворювання вен - лазерні венектомії".

Ми працюємо для Вас!

 

Теги: