телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Сьогодні 18.06.2021 року в КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР відбувся святковий концерт присвячений Дню медичного працівника.

Детальніше: День медичного працівика

На базі відділення серцево-судинної хірургії КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР 14.06.2021 було прооперовано двох дітей з вродженими вадами серця 9 місяців   та 7 років.

Детальніше: Операції дітям на базі відділення серцево-судинної хірургії

На базі центру інтервенційної радіології відділення кардіологічної та судинної хірургії з початку року, сумісно з колегами з ендоваскулярної хірургії (м. Одеса), впроваджено та успішно виконуються операції по стентуванню сонних артерії (одно- та двобічні). Дана методика являється ефективним засобом профілактики ішемічних інсультів.

Детальніше: Впроваджено операції по стентуванню сонних артерії

З 01.04.2021 р.  в КНП  «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради, стартувала нова програма медичних гарантій: ведення вагітності в амбулаторних умовах, з обсягом медичних послуг, які надаються за цим пакетом.

Детальніше...

16.03.21 – 17.03.21 мобільною бригадою КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» проводиться щеплення медичних працівників лікарні проти COVID-19.

Детальніше: Щеплення медичних працівників лікарні проти COVID-19

Вчора, 22 лютого 2021 року, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину Pfizer/BioNTech (Comirnaty) проти COVID-19 для екстреного медичного застосування.

Детальніше: В Україні зареєстрували вакцину Pfizer/BioNTech проти COVID-19

Вчора, 22 лютого 2021 року, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.

Детальніше: В Україні зареєстрували вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19

На базі відділення серцево-судинної хірургії КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР 16.02.2021 було прооперовано двох дітей з вродженими вадами серця 6 та 8 років. В обох випадках було діагностовано тяжку форму дефекту міжпередсердної перегородки. Для корекції вад  було застосовано високоспеціалізоване медичне обладнання (апарат штучного кровообігу, лабораторне обладнання та реанімація).  Для проведення операцій до лікарні було запрошено бригаду кардіохірургів анестезіологів та реаніматологів ДП «Національний центр серця» МОЗ України. Очолював бригаду завідувач відділення дитячої кардіохірургії Карпенко В.Г. Протягом дня було виконано дві операції (пластика дефекту перегородок). Наразі хворі почуваються добре та готуються до переводу в КНП «Дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР. 

Дочірні категорії