телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

25 серпня у рамках традиційного майстер класу  «Хірургічна профілактика інсульту», який проходив на базі відділення серцево-судинної хірургії КНП «ХОКЛ» ХОР сумісно з колега з м. Одеса були вперше в Херсоні були виконані дві унікальні операції.

Операційна бригада  - Цогоев Ю.Ю., Боляновській І.І., Ющук С.І., Спірін Ю.С. В одного хворого одночасно виконано стентування внутрішньої сонної артерії (операції поступово стають традиційними) та стентування 90% стенозу початкового відділу підключичної артерії (це ураження також загрожувало пацієнту інсультом). В іншого хворого з гангреною нижньої кінцівки  вперше без традиційних наркозу та розрізів проведено відновлення просвіту термінального відділу черевної аорти (встановлено два стента) та повністю відновлено кровопостачання ноги. Отже обидві операції виконані з позитивним ефектом та хворі на наступну добу виписані на амбулаторне лікування.

Колектив відділення серцево-судинної хірургії висловлює ширю подяку лікарю-хірургу Цогоеву Ю.Ю. за науку та вдало проведені втручання.

Теги: