Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР щиро вітає директора закладу Короленка Віктора Миколайовича із отриманням високої нагороди - Грамоти Верховної Ради України "За заслуги перед Українським народом". Бажаємо Віктору Миколайовичу незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо народу України!

Нехай ваші досягнення додають Вам віри та життєвих сил, труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу!

Ми Вами пишаємося!