телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

17.09.2021 вперше в Херсонській області проведено консультації хворих, які отримають хронічний гемодіаліз з метою визначення можливості проведення трансплантації нирки. Консультації проводились сумісно лікарями трансплантологами  КНП «Київська обласна клінічна лікарня» (к.мед.н. Загрийчук М.С.) та КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР (Спірін Ю.С., Муртазаев Е.Е., Грудецький В.В.).  Загалом проконсультовано 50 хворих – мешканців м. Херсон та області, які були відібрані на подальшу трансплантацію нирки. З кожним розроблено детальний план подальшої підготовки до операції.

Також протягом візиту була проведена медична конференція  з актуальних питань розвитку трансплантології  в регіоні. Важливою частиною конференції було підписання договору про співпрацю стосовно трансплантації нирки між КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР (директор Короленко В.М.) та КНП «Київська  обласна клінічна лікарня» (керівник центру трансплантації Загрийчук М.С.).

Проведені заходи є черговим кроком у розвитку системи трансплантації в  нашому регіоні.

Щиро  дякуємо колегам зі столиці за підтримку та навчання!

Теги: