телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

На базі кардіологічного відділення КНП  «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР розпочата програма лікування важких форм серцевої недостатності, як етап до підготовки трансплантації серця, як єдиного методу лікування, що  дозволяє отримати хороші віддалені результати.   

Хворого, мешканця м. Херсон було госпіталізовано до відділення реанімації ХОКЛ у край важкому стані з діагнозом гострого міокардиту та значним зниженням скоротливої функції серця (фракції викиду 10%). Після проведення інтенсивної терапії з використанням інотропних препаратів стан хворого дещо покращився та його було переведено до кардіологічного відділення. Далі призначена комплексна специфічна терапія серцевої недостатності (включаючи серцеві глікозиди). Скоротлива функція серця дещо покращилась (фракції викиду 20-25%). Але для отримання стійкого результату потрібна трансплантація. Отже після специфічного дообстеження хворого поставлено на лист очікування трансплантації серця. Наразі це вже п’ятий мешканець Херсонського регіону який очікує пересадку серця. 

Теги: