В інтерв’ю «Українському півдню» завідувач нейрохірургічного відділення ХОКЛ, кандидат медичних наук Олексій Леонтьєв зазначив: «Зараз в Україні спеціалісти з лікування болю відсутні. Але сама проблема болю існує і нині зустрічається багато пацієнтів, які мають різні больові синдроми і їх лікування повинно забезпечуватися окремим фахівцями. Пацієнти проходять різних лікарів, шукають допомоги і не знаходять. Інтервенційне лікування болю – це такі види лікування, як різні блокади, різноманітні деструктивні процедури, а також ціла низка невеликих операцій, як вертебропластика або ендоскопічні втручання. Всі ці процедури відносяться до інтервенційного розділу, це не відкрита операція, це не великі процедури, які дозволяють значно знизити больовий синдром. Саме цим методикам навчали учасників медичного форуму, який нещодавно відбувся у Києві. Ми тепер активно втілюємо ці методи у практику нейрохірургічного відділення обласної лікарні».