Відділення щелепно-лицевої хірургії на базі обласної лікарні було відкрито у 1973 році. 

До 1977 року його очолював талановитий хірург учасник Великої Вітчизняної війни Новік І.З., з 1977 року по 2015 рік відділення очолював висококваліфікований лікар-орденоносець Лук’яненко М.А.

Відділення розгорнуте на 35 ліжок і є єдиним у Херсонській області.  Надає стаціонарну допомогу цілодобово дорослим та дітям. Відділення працює на суасному рівні, використовуючи передові технології.

Умови багатопрофільної обласної клінічної лікарні дозволяють використовувати сучасну апаратуру в діагностиці та лікуванні хворих з щелепно-лицевою патологією (УЗД, ЯМР томографія, мультиспіральна комп’ютерна томографія, радіонуклеїнову лабораторія). За необхідністю є можливість обстежити хворих лабораторно та рентгенологічно. У відділенні щорічно проводиться близько двох тисяч оперативних втручань. Хірургічна активність становить близько 96 відсотків.

Сьогодні у відділенні виконуються:

Відділення оснащено апаратом «Сургітрон» для мікрохвильової хірургії, що забезпечує високу якість косметичних та пластичних операцій. Створено відмінні умови для лікування і перебування  хворих  у відділенні.

Завідувач відділенням – Товстокорий Олексій Олегович

Лікарі-ординатори:

 

Телефон відділення (0552) 42 39 32

 


 

Додаткова інформація про відділення у відеоматеріалах.

Теги: