телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Обласна консультативна поліклініка була організована у 1948 році. Першим її завідувачем була Є.Ф.Котик.  У подальші роки поліклініку очолювали  В.М. Мураневич,  О.Г. Бутузов, В.П. Ільченко.

У 1986 році поліклініка розташувалася в новому комфортабельному корпусі. В умовах щорічного зростання кількості пацієнтів це створило сприятливі умови для консультативних прийомів та розвитку діагностичних служб.

Головною функцією поліклініки є забезпечення висококваліфікованою консультативною  лікарською допомогою пацієнтів, скерованих з лікувально-профілактичних закладів області для встановлення або уточнення діагнозу та вирішення питання про місце подальшого лікування.

Консультативна поліклініка за обсягами та діапазоном роботи є обласним консультативним центром, у якому ведеться прийом пацієнтів за 24-ма спеціальностями.

Поліклініка має саму потужну та сучасну матеріально-технічну базу  в області. У поліклініці розташовані діагностичні служби:

  • відділення ультразвукової діагностики;
  • ендоскопічне відділення;
  • відділення функціональної діагностики;
  • рентгендіагностичне відділення (з кабінетом магнітно-резонансної томографії).

Графік роботи поліклінічного відділення та діагностичних служб, дозволяє хворому обстежитися в день звернення з 8:00. Прийом хворих здійснюються за направленням лікуючих лікарів за місцем проживання.  У 95% випадків висновок лікаря з встановленим вичерпним діагнозом та рекомендаціями щодо лікування надається пацієнту в перший день відвідування поліклініки.

Консультації проводять найкваліфікованіші фахівці. З метою наближення спеціалізованої допомоги до населення, щоп'ятниці на базі консультативної поліклініки ведуть прийом завідувачі стаціонарних відділень, головні фахівці департаменту охорони здоров'я.

З 2007 року для осіб з вертебральною патологією працює спеціалізована вертебрологічна лікувально-консультативна комісія, до складу якої входять: нейрохірург, ортопед-травматолог, невропатолог. Комісією здійснюється відбір хворих на планове оперативне лікування в умовах лікарні.

Щорічно поліклінічним відділенням здійснюється до 170-ти тисяч відвідувань, більше 17 тисячам хворих надається направлення на госпіталізацію до стаціонарних відділень лікарні. Поліклініка працює переважно в інтересах мешканців сільських регіонів, питома вага яких складає 65%.

Поліклініку очолює Бірючевська Н.Є. - заступник головного лікаря з поліклінічної роботи.

 

телефон реєстратури (0552) 49 92 43

Фотагалерея Обласної консультативної поліклініки:

 

Фасад поліклініки
Фасад поліклініки Фасад поліклініки
Холл поліклініки
Холл поліклініки Холл поліклініки
Холл поліклініки
Холл поліклініки Холл поліклініки
Нарада у головного лікаря
Нарада у головного лікаря Нарада у головного лікаря
Реєстратура поліклініки
Реєстратура поліклініки Реєстратура поліклініки
заслуженный врач украины Триус Т.Л.
заслуженный врач украины Триус Т.Л. заслуженный врач украины Триус Т.Л.

Теги: