Патологоанатомічне відділення в рік виконує 44576 цитологічних досліджень, обстежуючи при цьому 19403 пацієнтів. При цьому діагностуються запальні, специфічні, передракові і ракові процеси. За 2013 рік виконано 32791 гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу від 7815 хворих. За рік було проведено 77 патологоанатомічних розтинів,% патологоанатомічних розтинів становить 96,25. При цьому % розбіжностей клінічного та патологоанатомічного діагнозів складає 9,1. За 2013 рік було проведено 132 інтраопераційних експрес-досліджень, що дозволило лікарям визначитися з характером патологічного процесу в ході операції і при необхідності змінити обсяг оперативного лікування.

Контактні телефони відділення (0552) 42-39-31.

Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Переваги нового обладнання і технології.

  1. Знизився ризик травматизації середнього медичного персоналу в процесі обробки операційного та біопсійного матеріалу.
  2. Зменшився час контакту співробітників із шкідливими реагентами.
  3. Уніфікована автоматична проводка матеріалу в гістопроцессорі дозволяє бережно ставитися до різних тканин із збереженням рецепторів, що дозволяє застосовувати імуногістохімічні методи діагностики.
  4. Наявність акумулятора дозволяє у випадках відключення електричної енергії довести протокол проводки до кінця або «врятувати» матеріал шляхом перенесення його в індиферентний реактив.
  5. При необхідності гістопроцессор можна використовувати не тільки в нічний час, а й у вихідний або святковий день.
  6. Ротаційний мікротом дозволив виготовляти тонкі і ультратонкі зрізи, що веде до поліпшення якості препаратів. Це зменшить ймовірність діагностичних помилок і дасть можливість застосовувати нові гістологічні класифікації за певними пухлинних процесами згідно гістологічним стандартам ВООЗ.

 

У відділенні працюють лікарі:

 

 
Лікарі - патологи Ступина Е.З., Головко І.Ю., Жадов Л.В.


Завідувач відділенням патанатомії Жадов Л.В.

 


 

За 2013 рік виконано 32791 гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу від 7815 хворих. За рік було проведено 77 патологоанатомічних розтинів,% патологоанатомічних розтинів становить 96,25. При цьому% розбіжностей клінічного та патологоанатомічного діагнозів складає 9,1. За 2013 рік було проведено 132 інтраопераційних експрес-досліджень, що дозволило лікарям визначитися з характером патологічного процесу в ході операції і при необхідності змінити обсяг оперативного лікування.

 
Відділення більш 4-х років тому перейшло на роботу з одноразовими гістологічними касетами.

 


Програмування автоматичного тканинного гістопроцесору лінійного типу АТП -700


Робота лаборанта на ротаційному мікротому ERM 3000

Теги: