План лікування раку молочної залози залежить від типу захворювання, стадії, розміру пухлини і чутливості клітин до гормонів. Обов’язково проводиться хірургічна операція. Додатково може бути призначена хіміотерапія, радіотерапія, протигормональне лікування і таргетна терапія.

Незважаючи на те, що для багатьох пацієнтів операція здається ключовою подією, основа боротьби з раком – системна терапія, яка включає хіміотерапію, протигормональну і таргетну терапію. Системна терапія впливає на весь організм, знищуючи ракові клітини, які мігрували в різні органи з основної пухлини.

Для консультації можна звернутися в ОЦПС ХОКЛ (Центр діагностики).

Тел. реєстратури – (0552) 26-45-65, або 050-023-73-66

Лікар мамолог  ОЦПС та  РЛ                                           Величко І.Л.