Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Вчора, 22 лютого 2021 року, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину Pfizer/BioNTech (Comirnaty) проти COVID-19 для екстреного медичного застосування.

Детальніше: В Україні зареєстрували вакцину Pfizer/BioNTech проти COVID-19

Вчора, 22 лютого 2021 року, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.

Детальніше: В Україні зареєстрували вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19

На базі відділення серцево-судинної хірургії КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР 16.02.2021 було прооперовано двох дітей з вродженими вадами серця 6 та 8 років. В обох випадках було діагностовано тяжку форму дефекту міжпередсердної перегородки. Для корекції вад  було застосовано високоспеціалізоване медичне обладнання (апарат штучного кровообігу, лабораторне обладнання та реанімація).  Для проведення операцій до лікарні було запрошено бригаду кардіохірургів анестезіологів та реаніматологів ДП «Національний центр серця» МОЗ України. Очолював бригаду завідувач відділення дитячої кардіохірургії Карпенко В.Г. Протягом дня було виконано дві операції (пластика дефекту перегородок). Наразі хворі почуваються добре та готуються до переводу в КНП «Дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР. 

05.02.2021 відбудеться консультативний прийом директора Інституту серця МОЗ України профессора Тодурова Б.М.

Детальніше: Консультативний прийом профессора Тодурова Б.М.

Колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР щиро пишається тим, що наш заклад отримав звання «Краще підприємство України в галузі «Медицина» та вітає Клименка Віктора Леонідовича директора лікарні з отриманням ордену «Лідер України».

Детальніше: Краще підприємство України в галузі «Медицина»

14 листопада з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міжнародної діабетичної федерації відзначається  Всесвітній день боротьби з діабетом, який був приурочений до дня народження одного з відкривачів інсуліну Фредеріка Бантінга. На сьогодні цукровий діабет є однією з основних причин інвалідності та смертності.

Детальніше: Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР щиро вітає Клименка Віктора Леонідовича директора закладу з нагородженням Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною»!

Детальніше: Почесна нагорода "За заслуги перед Херсонщиною"

В телестудии ′′ Украинский Юг ′′ врач-офтальмолог, микрохирург высшей категории офтальмологического отделения ХОКЛ Ольга Черняк отметила: ′′ Зрение пациента в его руках. 50 % (состояние нашего здоровья и зрения) - генетика, а остальные 50 % - экологическое состояние, стиль жизни и своевременное лечение.

Детальніше: Как сохранить зрение