телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

04.01.2022 відбудеться консультативний прийом директора Інституту серця МОЗ України профессора Тодурова Б.М.

Детальніше: Консультативний прийом профессора Тодурова Б.М.

Вперше в Херсонській області на базі Обласної клінічної лікарні відбулась презентація пілотного проекту з аутсорсингу лікувального харчування пацієнтів та персоналу лікарні.

Детальніше: Впровадження пілотного проекту з аутсорсингу лікувального харчування
Благодійний ярмарок допоміг зібрати чимало коштів, які неодмінно допоможуть вихованцям КЗ ХОР " Олешківський дитячий будинок-інтернат" відчути тепло та турботу медичних сердець. Детальніше: Допомога будинку-інтернату
Сьогодні, 24 грудня 2021 р., на території КНП “Херсонська обласна клінічна лікарня” ХОР відбувся благідний ярмарок.

Раді повідомити, що з 1.12.21 року знову розпочав роботу Обласний центр малоінвазивних урологічних технологій, котрий очолив лікар уролог вищої кваліфікаційної категорії Бідованець Роман Олегович .

Детальніше: Розпочав роботу Обласний центр малоінвазивних урологічних технологій

Емболізація маткових артерій -це золотий стандарт лікування міоми матки, різноманітної локалізації та розміру. Ця операція виконується в центрі вже дуже давно, але прогрес не стоїть на місці. За ініціативою завідуючого відділенням ВКСХ, Спіріна Ю.С., та співробітників центру (Боляновський І.І., Степанюк Д.А.) впроваджена нова методика: Емболізація маткових артерій доступом через плечову артерію та використання мікрокатетерної технології.

Детальніше: Емболізація маткових артерій