Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Ми надаємо пацієнту індивідуальний підхід, увагу, чуйність і високий професіоналізм, а діагностика і лікування лор захворювань проводяться тільки в відповідно до самих передових стандартів сучасної вітчизняної та зарубіжної медицини, з використанням необхідних, безпечних та ефективних методів лікування.

 

Детальніше: Отоларингологічне відділення

Відділення щелепно-лицевої хірургії на базі обласної лікарні було відкрито у 1973 році. 

До 1977 року його очолював талановитий хірург учасник Великої Вітчизняної війни Новік І.З., з 1977 року по 2015 рік відділення очолював висококваліфікований лікар-орденоносець Лук’яненко М.А.

Детальніше: Відділення щелепо-лицевої хірургії

Відділення є єдиним в області спеціалізованим центром з надання медичної допомоги хворим, як з опіковою травмою, відмороженнями, так і з дефектами шкіри різного походження - післяопіковими, посттравматичними, вродженими, набутими (контрактура Дюпюітрена, сіндактілії, алопеції, пігментні невуси та інше).

З 1997 року відділенням завідує лікар вищої кваліфікаційної категорії С.Ю. Волченко.

Детальніше: Опікове відділення

Хірургічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні за обсягами оперативних втручань займає провідне місце серед хірургічних відділень обласних лікарень України. У лікарні виконується п’ята частина від усіх операцій в області, а операції на щитовидній залозі виконуються лише в обласній клінічній лікарні (до 200 операцій на рік). Хірургічна активність у відділенні стабільно складає близько 95%. 

Детальніше: Хірургічне відділення

Відділення було засновано у 1946 році. Першим його завідувачем на протязі 20 років був видатний лікар-офтальмолог, учень та спільник академіка В.Ф.Філатова – Володимир Олексійович Строганов.

Детальніше: Офтальмологічне відділення

В 1951 році організовано вперше в області урологічне відділення на 20 ліжок і було по суті складовою частиною хірургічного відділення. До кінця 1952  року – розширилось на 40 ліжок і отримало власне приміщення. Очолив  його  лікар  вищої категорії  Фіксман  Фрідріх Львович., який  зробив    великий  внесок  у  розвиток урології взагалі. Свою  справу  він  передав  в  руки  своїх  учнів,  які  продовжують  розвивати  і  втілювати  нові  методики  лікування . В  наш  час  це  відділення  найкраще  по  Україні, згідно  статистичних  даних.

Детальніше: Урологічне відділення

Нейрохірургічне відділені Херсонської обласної клінічної лікарні - це єдине відділення у Херсонській області, яке надає допомогу дорослим хворим з нейрохірургічною патологією головного та спинного мозку, ускладненими ушкодженнями та захворюваннями черепу та хребта, периферійної нервової системи. 

Детальніше: Нейрохірургічне відділення

Центр ендопротезування великих суглобів

Центр ендоскопічної хірургії хребта та суглобів

Херсонське відділення Української асоціації остеопороза

Громадська організація «Асоціація ортопедів-травматологів Херсонської області» 

 

 


Обласний центр хірургії патології хребта та ендопротезування великих суглобів (плечових, колінних, кульшових) функціонує на базі ортопедо-травматологічного відділення обласної клінічної лікарні з 1990 року. З 1999 року виконуються ендоскопічні втручання - ендоскопічна нуклеотомія та артроскопія. За час роботи центра встановлено більше 900 сучасних ендопротезів, виконано більше 6 тисяч операцій на хребті. Характерною рисою оперативних втручань, виконуваних у нас, являються їх висока надійність, мінімальність больових відчуттів, повноцінне та раннє функціональне завершення захворювання. Всі оперативні втручання проводяться на сучасному обладнанні.

Детальніше: Ортопедо-травматологічне відділення