Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

Колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР щиро пишається тим, що наш заклад отримав звання «Краще підприємство України в галузі «Медицина» та вітає Клименка Віктора Леонідовича директора лікарні з отриманням ордену «Лідер України».

Детальніше: Краще підприємство України в галузі «Медицина»

14 листопада з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міжнародної діабетичної федерації відзначається  Всесвітній день боротьби з діабетом, який був приурочений до дня народження одного з відкривачів інсуліну Фредеріка Бантінга. На сьогодні цукровий діабет є однією з основних причин інвалідності та смертності.

Детальніше: Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР щиро вітає Клименка Віктора Леонідовича директора закладу з нагородженням Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною»!

Детальніше: Почесна нагорода "За заслуги перед Херсонщиною"

В телестудии ′′ Украинский Юг ′′ врач-офтальмолог, микрохирург высшей категории офтальмологического отделения ХОКЛ Ольга Черняк отметила: ′′ Зрение пациента в его руках. 50 % (состояние нашего здоровья и зрения) - генетика, а остальные 50 % - экологическое состояние, стиль жизни и своевременное лечение.

Детальніше: Как сохранить зрение

Адміністрація та колектив Комунального некомерційного підприємства «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР з глибоким сумом сповіщає, що 18.10.2020 року  внаслідок тривалої важкої недуги пішов з життя Полюх Ігор Іванович, організатор охорони здоров’я вищої категорії, заступник директора з медичної частини.

Детальніше: Пішов з життя Полюх Ігор Іванович

20.10.2020 відбудеться консультативний прийом директора Інституту серця МОЗ України профессора Тодурова Б.М.

Детальніше: Консультативний прийом профессора Тодурова Б.М.

Як вже відомо, нещодавно Херсонський регіон приєднався до Всеукраїнського проекту з питань трансплантації органів та тканин. Проект розраховано на декілька років, але в його реалізації провідне місце займають погляди пересічних громадян регіону. Бо саме від їх громадської позиції залежить можливість його реалізації.

Детальніше: Трансплантація в Херсоні – перша відповідь суспільства!

Сьогодні в КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР офіційно становлено діагноз смерті мозку. 

Детальніше: Перші кроки до трансплантології

Дочірні категорії