Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Херсонська обласна клінічна лікарня отримала статус: Комунальне некомерційне підприємство «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради. 

Рішення ХХIX сесії обласної ради VII скликання від 18.10.2019р. №1439.

Детальніше: Зміна статусу лікарні

В КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР 22 листопада 2019 року заступником директора з хірургічної допомоги Гаран Є. Г. була проведена лікарська конференція на тему: «Сучасні діагностичні та лікувальні технології, які запроваджені у 2019 році»

Детальніше: Конференція «Сучасні діагностичні та лікувальні технології, які запроваджені у 2019 році»

40 лет назад на территории Херсонской областной больницы было построено здание акушерско-гинекологического корпуса. Официально отделение было открыто 29 октября 1979 года.

Детальніше: ЕСТЬ врачи, к которым возвращаются снова... за счастьем

Херсонська обласна асоціація діабетиків, Департамент охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації та управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, в рамках «Всесвітнього Дня боротьби з діабетом», запрошує всіх небайдужих до власного здоров’я 28 листопада 2019 року з 9-00 до 12-00 виміряти рівень глюкози в крові та прослухати лекцію: «Цукровий діабет - симптоми, профілактика та особливості харчування».

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ

В Херсонській обласній клінічній лікарні 14 листопада 2019р. лікарем епідеміологом Манько Л.В. та бактеріологом лабораторного відділення  лікарні Шахмарян В.О. проведено лікарську конференцію на тему: дифтерія повертається  в Україну, клініка, діагностика та профілактика цієї інфекції.

Детальніше: Конференція "Дифтерія повертається в Україну, клініка, діагностика та профілактика цієї інфекції"

05.11.2019 в актовому залі Херсонської обласної клінічної лікарні відбулася практична конференція «Гігієна рук персоналу. Антисептична обробка шкіри рук в медичній практиці.» Проводив конференцію директор, експерт з епідеміології ДОЗ м. Київ., доктор медичних наук Росада Михайло Олексійович.  Присутні медичні працівники лікарні усвідомили важливість цієї проблеми в лікувальному процесі.

Детальніше: Конференція «Гігієна рук персоналу. Антисептична обробка шкіри рук в медичній практиці.»

        Аллергия – это заболевание, эффективное лечение которого не возможно без точного выявления аллергена, на который реагирует человек. Как понять, на что у вас аллергия? Один из самых простых, быстрых и безопасных способов – проведение  прик-теста, или кожная диагностика аллергии.

Детальніше: ПРИК-тест: как понять на что у вас аллергия?

В ноября 2019 года в акушерском отделении произошли роды тройней. Родилось 3 здоровых мальчика весом 2 660г, 2 740г, 2 430г.

Детальніше: Тройня

Дочірні категорії