телефони лікарні та обласної консультативної поліклініки

Телефон для довідок

(0552) 42-21-25

Реєстратура поліклініки

(0552) 49-92-43

Mobile menu

Доводимо до відома! З 01.04.2020р. КНП "ХОКЛ" ХОР працює по п'ятиденному робочому графіку з двома вихідними: субота і неділя!

×

Помилка

There was a problem loading image 1f34c.png

Анестезіологічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні організовано в 1962 р (завідувач відділенням Фольварков С.С.), для надання анестезіологічної допомоги при хірургічних втручаннях. З відкриттям відділення було проведено понад 300 наркозів за рік.

Детальніше: Анестезіологічне відділення

 

Центр нефрології, гемодіализу та перитонеального діализу функціонує з  01 березня 2014 року.

Основне завдання центру – надання спеціалізованої медичної допомоги хворим із гострими та хронічними хворобами нирок та проведення лікування методами замісної терапії, до яких відносяться гострий та хронічний гемодіаліз та постійний амбулаторний перитонеальний діаліз.

В умовах центру також наглядаються 36 хворих  із трансплантованими органами: 32 – донорська нирка, 4 – донорська печінка.

Завідує центром лікар-нефролог вищої категорії Голуб Олена Володимирівна.

 

Детальніше: Центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу

Головною  функцією приймального відділення Херсонської обласної клінічної лікарні є надання цілодобової висококваліфікованої невідкладної медичної допомоги хворим з політравмою, черепно-мозковою та щелепно-лицьовою травмами, опіками та іншими невідкладними станами.

Детальніше: Приймальне відділення

Гастроентерологічне відділення ХОКЛ працює з 1994 року, засноване на базі терапевтичного.

 

Детальніше: Гастроентерологічне відділення

Відділення було створено у 1950 році з ініціативи  лікарів Фогеля Н.Д, та  Полукєєвої О.І.,  яка і стала його першою завідувачкою. 

З 1977 року відділення очолює лікар-фізіотерапевт вищої категорії Четверікова Н.Є. 

У 2013 році на першому поверсі Херсонської обласної консультативної поліклініки, після проведеного капітального ремонту відкрило для пацієнтів двері своїх кабінетів фізіотерапевтичне відділення лікарні. Світлі, просторі приміщення, кваліфікований та привітний колектив відділення створюють приємну атмосферу, що сприяє прискоренню одужання та реабілітації пацієнтів. Створено гарні санітарно-побутові умови для співробітників відділення: окремі роздягальня, душова, санвузол. 

Відділення сьогодні – це багатопрофільний сучасний фізіотерапевтичний комплекс, який має власні кабінети практично в кожному корпусі лікарні, оснащений сучасним медичним обладнанням. 

Детальніше: Фізіотерапевтичне відділення

Відділення ендокринології – центр ендокринологічної служби Херсонської області. Як самостійне відділення було відкрите 13 грудня 1973 року. З 1973 по 1994 рік завідувала відділенням Віниченко Галина Яківна. 

З 2018 року завідувач відділення Довгань Алла Михайлівна.

Детальніше: Ендокринологічне відділення

У листопаді 1978 г. з метою надання медичної допомоги мешканцям області з хворобами органів дихання, в Херсонській обласній лікарні було відкрито пульмонологічне відділення на 60 ліжок (організатор та зав. відділенням Чумаченко М.М.). Значний вклад в розвиток відділення  внесли лікарі Ульянко Л.М., Тарасов І.М.  За час існування у відділенні впроваджено більше 60-ти лікувальних методик і програм, регулярно видаються методичні посібники, інформаційні листи. 

Детальніше: Пульмонологічне відділення

 

Кардіоревмотологічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні створено на базі кардіологічного відділення у 1995 році. Відділення розгорнуто на 35 ліжок (у тому числі 27 ревматологічних та 8 кардіологічних).

Детальніше: Кардіоревмотологічне відділення