Шановна Ніна Іванівна!

Поздоровляючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам сімейного затишку та достатку, нездоланної віри в майбутнє, невпинного руху вперед, втілення в життя всіх задумів та досягнення вагомих результатів від докладених зусиль.

Злагода і добробут, здоров’я всіх членів Вашої родини, хай забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій.
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та  добра, натхненна думка і щирі почуття.

Хай рушниками добра і любові щедро стелить Вам дорогу Ваша доля аби життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі, створили гарний настрій, який стане запорукою успішної та плідної праці.

Дай Вам, доле,
Побільше щасливих і тихих років!
Летять вони, як лебеді у вирі,
Життя іде, його не зупинить.
Прийміть вітання наші щирі,
Ще до ста років зичимо прожить.
Хай будуть поруч віра і надія,
Як два крила, що впасти не дадуть.
І сам Господь по милості наділить
Ще довгих літ, щасливу світлу путь.

Зі святом Вас!

З повагою та найкращими побажаннями,
колектив та адміністрація Херсонської обласної клінічної лікарні